Председник општине Бор обишао пешаке повређене у саобраћајној незгоди

Председник општине Бор, Живорад Петровић, је заједно са директором Опште болнице Бор, Др Гораном Јоксимовићем, у поподневним сатима обишао пешаке повређене у саобраћајној незгоди, која се данас догодила у близини О.Ш. „Душан Радовић“ у Бору.
На пријемно-тријажном одељењу борске болнице, председник је разговарао са повређенима и лекарима Опште болнице, како би се уверио да је здравствено стање повређених стабилно.
У саобраћајној незгоди повређени су пешаци, четворо средњошколаца и једна жена, када их је на тротоару оборио аутомобил.
Према речима директора болнице, Др Горана Јоксимовића,четири особе, које су задобиле лаке телесне повреде, ће након интервенције и збрињавања бити отпуштене из болнице, док ће једна особа са тешким телесним повредама бити задржана на Одељењу интензивне неге.

Обавештење ЈКП „Топлана“ Бор

Поштовани корисници, због извођења радова на санацији дела топловодне мреже на адреси Шистекова бр.29, дошло је до прекида у испоруци топлотне енергије за кориснике на адресама Шистекова бр.25, 27 и 29. Редовна испоука топлотне енергије за грејање очекује се у поподневним сатима.

Прекид у испоруци топлотне енергије, због радова на замени вертикалне на унутрашњим инсталацијама, у згради на адреси 3. октобар бр.81, имају и корисници на адресама 3. Октобар 81 и 83. Редовна испорука топлотне енергије за грејање очекује се до 15:00 часова.

Захваљујемо се корисницима на разумевању и стрпљењу.

С поштовањем,
ЈКП “Топлана“ Бор