Истиче рок за пријаву незаконитих објеката

Према речима начелнице Одељења за инспекцијске послове Општине Бор, Милице Мустеровић, поступак пописа незаконитих објеката ближи се крају, а продужења рокова неће бити. Општинска грађевинска инспекција позива грађане да до 27.11.2016. године пријаве незаконите објекте које евентуално поседују, како би пописна комисија изашла на терен, пописала објекат и послала га у процедуру озакоњења. За све…

Diseases Related To Ribosomes

Heather Clem was residing October 4, until Friday on the sides of celebrity. That’s the time the Hulk sex tape scandal erupted on the net. On Google, her title turned among the keyphrases that were most widely used by Friday. Who is she? Uncoached.com View all 8 photos HowardStern.com This is most likely not just how she would have wanted to become renowned, and, in reality, it is still not sure Heather Clem may be the “puzzle lady” who seems inside the dark, grainy and www.onlineessayswriting.com/ bright video that was published to Gawker.com.